logo
nie ste prihlásený
prihlásiť

V roku 2023
MO podporili:

výsledkové listiny výsledky jednotlivcov
oficiálna stránka Slovenskej komisie Matematickej olympiády
pc cp     sk en
staršie ročníky
predchádzajúci ročník
64. ročník
2014/2015
65. ročník
2015/2016
66. ročník
2016/2017
67. ročník
2017/2018
68. ročník
2018/2019
69. ročník
2019/2020
70. ročník
2020/2021
71. ročník
2021/2022
72. ročník
2022/2023
73. ročník
2023/2024
 
 

kompletnosť dát

krajské kolá
krajABCZ9
BA  ✓                
BB  ✓                
KE  ✓                
NR  ✓                
PO  ✓                
TN  ✓                
TT  ✓                
ZA  ✓                

okresné kolá (3.5%)
krajokresZ9Z8Z7Z6Z5
BA BA I  ✓                  ✓ 
BA II                         
BA III  ✓                  ✓ 
BA IV                         
BA V  ✓                  ✓ 
MA                         
PK  ✓                  ✓ 
SC  ✓                  ✓ 
BB BB                         
BR                         
BS                         
DT                         
KA                         
LC                         
PT                         
RA                         
RS                         
VK                         
ZC                         
ZH                         
ZV                         
KE GL                         
KE I                         
KE II                         
KE III                         
KE IV                         
KS  ✓                  ✓ 
MI                         
RV                         
SN                         
SO                         
TV                         
NR KN                         
LV                         
NR                         
NZ                         
SA                         
TO                         
ZM                         
PO BJ                         
HE                         
KK                         
LE                         
ML                         
PO                         
PP                         
SB                         
SK                         
SL                         
SP                         
SV                         
VT                         
TN BN                         
IL                         
MY                         
NM                         
PB                         
PD                         
PE                         
PU                         
TN                         
TT DS                         
GA                         
HC                         
PN                         
SE                         
SI                         
TT                         
ZA BY                         
CA                         
DK  ✓                  ✓ 
KM                         
LM                         
MT                         
NO                         
RK                         
TR                         
TS                         
ZA                         
krajokresZ9Z8Z7Z6Z5

Poradia MO, 73. ročník (školský rok 2023/2024)

okresné kolo
krajské kolo
celoštátne kolo
výberové sústredenie
výb. sústr. pre CPSJ
CPSJ
CAPS
IMO
MEMO
EGMO
 
kraj:
BA
BB
KE
NR
PO
TN
TT
ZA
 
kategória:
A
B
C
Z9
 

krajské kolo, kategória A, kraj Košice (adresa na zdieľanie: )
(16. 1. 2024)

menoročník, škola1.2.3.4.tútor
úspešní riešitelia
1. Richard Vodička 3. G. Alejová, Košice 6 6 6 6 24 Jana Krajčiová
2. Tomáš Kubrický 3. G. Poštová, Košice 6 6 6 4 22 Monika Molokáčová
3. Alžbeta Klimentová 4. G. Poštová, Košice 6 6 6 3 21 Barunka Kočí Missbachová
4. Martin Šmilňák 4. G. Alejová, Košice 6 3 6 4 19 Jaroslav Kurcina
5. Eduard Fedorčuk 4. Ev. gymn. J. A. Komenského, Košice 6 6 0 4 16 Zuzana Jakabová
Branislav Ječim 4. G. Školská, Spišská Nová Ves 6 6 1 3 16 Lívia Brovková
Matúš Libák 3. G. Alejová, Košice 6 5 0 5 16 Jana Krajčiová
8. Matej Kundrík 4. G. Poštová, Košice 6 0 6 3 15 Barunka Kočí Missbachová
Samuel Šandor 2. G. Poštová, Košice 6 0 6 3 15 Andrea Komjátiová
10. Teodor Barča 2. G. Alejová, Košice 6 6 0 1 13 Viera Vodičková
Ondrej Králik 3. G. Alejová, Košice 6 6 0 1 13 Jana Krajčiová
12. Eva Krajčiová 2. G. Alejová, Košice 6 0 6 0 12 Viera Vodičková
Leo Oros 3. G. Alejová, Košice 6 2 0 4 12 Jana Krajčiová
Natália Poliačiková 3. G. Poštová, Košice 6 0 6 0 12 Monika Molokáčová
Bence Vistan 3. G. a ZŠ S. Máraiho s VJM, Košice 6 2 0 4 12 Szilvia Kekeňák, Tomáš Kekeňák, Laura Vištanová
Michal Vodička 1. G. Alejová, Košice 6 0 6 0 12 Marián Macko
Martin Vrba 1. G. Poštová, Košice 6 2 1 3 12 Martina Tischlerová
18. Mátyás Abaházi 4. G. Fábryho, Veľké Kapušany 6 2 2 1 11 Zuzana Takács Galgóczyová
Lujza Lea Lavriková 3. G. P. Horova, Michalovce 6 4 0 1 11 Marianna Šariková
Martin Marcinčák 4. G. Šrobárova, Košice 6 2 0 3 11 Ladislav Spišiak
Vladimír Slanina 3. G. Poštová, Košice 6 0 3 2 11 Monika Molokáčová
22. Oskar Cacara 2. G. Poštová, Košice 6 2 0 2 10 Andrea Komjátiová
ostatní riešitelia
23. Michal Ferdinandy 1. G. Alejová, Košice 6 1 0 2 9 Marián Macko
Veronika Kentošová 3. G. Komenského, Trebišov 6 0 2 1 9 Erika Macejková
Norbert Riebesam 4. G. P. Horova, Michalovce 6 0 1 2 9 Marianna Šariková
Patrik Stercz 4. G. Poštová, Košice 6 2 1 0 9 Barunka Kočí Missbachová
Erik Szmolniczky 4. G. Poštová, Košice 6 1 0 2 9 Barunka Kočí Missbachová
28. Ladislav Antoži 4. G. Alejová, Košice 6 0 0 2 8 Jana Krajčiová
29. Richard Čuba 3. G. Alejová, Košice 3 2 1 1 7 Jana Králiková
Marko Ivan 3. G. Alejová, Košice 6 0 0 1 7 Jana Králiková
Veronika Jakabová 2. G. Alejová, Košice 6 0 0 1 7 Jana Králiková
Adam Kukoricás 4. G. a ZŠ S. Máraiho s VJM, Košice 6 0 0 1 7 Szilvia Kekeňák, Tomáš Kekeňák, Laura Vištanová
Matej Mika 3. G. P. Horova, Michalovce 6 0 0 1 7 Marianna Šariková
Ema Poláčiková 3. G. a ZŠ S. Máraiho s VJM, Košice 6 0 1 0 7 Szilvia Kekeňák, Tomáš Kekeňák, Laura Vištanová
35. Gábor Hornyák 3. G. a ZŠ S. Máraiho s VJM, Košice 6 0 0 0 6 Szilvia Kekeňák, Tomáš Kekeňák, Laura Vištanová
Lukáš Jacko 3. G. Poštová, Košice 5 0 0 1 6 Monika Molokáčová
Richard Kellner 4. G. Školská, Spišská Nová Ves 6 0 0 0 6 Lívia Brovková
Júlia Mnichová 4. G. Lorencova, Krompachy 6 0 0 0 6 Viera Jánošová
Máté Tarr 3. G. a ZŠ S. Máraiho s VJM, Košice 6 0 0 0 6 Szilvia Kekeňák, Tomáš Kekeňák, Laura Vištanová
Alžbeta Zekuciová 3. Cirkevné gymn. Š. Mišíka, Spišská Nová Ves 6 0 0 0 6 Dávid Bobko
41. Emanuel Kollár 3. Cirkevné gymn. Š. Mišíka, Spišská Nová Ves 3 1 0 1 5 Dávid Bobko
Matej Nemšák 3. G. Alejová, Košice 4 0 0 1 5 Jana Králiková
43. Lucia Kleščová 3. G. Poštová, Košice 4 0 0 0 4 Monika Molokáčová
Matúš Pačuta 4. G. a ZŠ S. Máraiho s VJM, Košice 0 0 0 4 4 Szilvia Kekeňák, Tomáš Kekeňák, Laura Vištanová
Veronika Vodičková 3. G. Alejová, Košice 4 0 0 0 4 Jana Krajčiová
46. Kristína Popovičová 4. SOŠ technická, Michalovce 2 0 0 1 3 Danka Čižmárová
47. Adam Miklós 3. G. a ZŠ S. Máraiho s VJM, Košice 2 0 0 0 2 Szilvia Kekeňák, Tomáš Kekeňák, Laura Vištanová
Šimon Pivarník 3. SOŠ technická, Michalovce 2 0 0 0 2 Danka Čižmárová
49. Fanni Cseh 3. G. a ZŠ S. Máraiho s VJM, Košice 0 0 1 0 1 Szilvia Kekeňák, Tomáš Kekeňák, Laura Vištanová