logo
nie ste prihlásený
prihlásiť

V roku 2022
MO podporili:

výsledkové listiny výsledky jednotlivcov
oficiálna stránka Slovenskej komisie Matematickej olympiády
sk en
staršie ročníky
predchádzajúci ročník
63. ročník
2013/2014
64. ročník
2014/2015
65. ročník
2015/2016
66. ročník
2016/2017
67. ročník
2017/2018
68. ročník
2018/2019
69. ročník
2019/2020
70. ročník
2020/2021
71. ročník
2021/2022
72. ročník
2022/2023
 
 

kompletnosť dát

krajské kolá
krajABCZ9
BA  ✓                
BB  ✓                
KE  ✓                
NR  ✓                
PO  ✓                
TN  ✓                
TT  ✓                
ZA  ✓                

okresné kolá (2.5%)
krajokresZ9Z8Z7Z6Z5
BA BA I                         
BA II                         
BA III                         
BA IV                         
BA V                         
MA                         
PK  ✓                  ✓ 
SC  ✓                  ✓ 
BB BB  ✓                  ✓ 
BR                         
BS                         
DT                         
KA                         
LC                         
PT                         
RA                         
RS                         
VK                         
ZC                         
ZH                         
ZV                         
KE GL                         
KE I                         
KE II                         
KE III                         
KE IV                         
KS                         
MI                         
RV                         
SN                         
SO                         
TV                         
NR KN  ✓                  ✓ 
LV                         
NR                         
NZ                         
SA                         
TO                         
ZM                         
PO BJ                         
HE                         
KK                         
LE                         
ML                         
PO                         
PP                         
SB                         
SK                         
SL                         
SP                         
SV                         
VT                         
TN BN                         
IL                         
MY                         
NM                         
PB                         
PD                         
PE                         
PU                         
TN                         
TT DS                         
GA                         
HC                         
PN                         
SE                         
SI                         
TT                         
ZA BY                         
CA                         
DK                         
KM                         
LM                         
MT                         
NO                         
RK                         
TR  ✓                  ✓ 
TS                         
ZA                         
krajokresZ9Z8Z7Z6Z5

Poradia MO, 72. ročník (školský rok 2022/2023)

okresné kolo
krajské kolo
celoštátne kolo
výberové sústredenie
výb. sústr. pre CPSJ
CPSJ
CAPS
IMO
MEMO
EGMO
 
kraj:
BA
BB
KE
NR
PO
TN
TT
ZA
 
kategória:
A
B
C
Z9
 

krajské kolo, kategória A, kraj Košice (adresa na zdieľanie: )
(10. 1. 2023)

menoročník, škola1.2.3.4.
úspešní riešitelia
1. Adam Džavoronok 4. G. Poštová, Košice 6 6 4 6 22
Matej Vasky 4. G. Alejová, Košice 6 6 4 6 22
3. Richard Vodička 2. G. Alejová, Košice 6 6 1 6 19
4. Oskar Hritz 4. G. Poštová, Košice 6 6 0 4 16
Matúš Libák 2. G. Alejová, Košice 6 2 6 2 16
6. Jana Mária Žeňuchová 3. G. P. Horova, Michalovce 6 5 0 4 15
7. Mátyás Abaházi 3. G. Fábryho, Veľké Kapušany 6 5 1 2 14
8. Natália Čigašová 4. G. Poštová, Košice 6 3 1 3 13
Branislav Ječim 3. G. Školská, Spišská Nová Ves 6 5 0 2 13
Martin Šmilňák 3. G. Alejová, Košice 6 3 0 4 13
11. Matúš Pačuta 3. G. a ZŠ S. Máraiho s VJM, Košice 1 5 4 2 12
12. Alžbeta Klimentová 3. G. Poštová, Košice 1 5 0 5 11
Eva Krajčiová 1. G. Alejová, Košice 6 3 0 2 11
Martin Marcinčák 3. G. Šrobárova, Košice 6 0 0 5 11
Štefan Vašak 4. G. Poštová, Košice 6 0 1 4 11
ostatní riešitelia
16. Tomáš Kubrický 2. G. Poštová, Košice 6 0 1 2 9
17. Peter Borták 4. G. Alejová, Košice 1 6 0 1 8
Oskar Cacara 1. G. Poštová, Košice 1 5 0 2 8
19. Leo Oros 2. G. Alejová, Košice 6 0 0 1 7
20. Ladislav Antoži 3. G. Alejová, Košice 6 0 0 0 6
Matej Kundrík 3. G. Poštová, Košice 1 3 0 2 6
Bence Vistan 2. G. a ZŠ S. Máraiho s VJM, Košice 6 0 0 0 6
23. Dávid Kepič 3. G. Alejová, Košice 1 2 0 2 5
24. Tomáš Hutňan 3. G. Alejová, Košice 1 1 0 2 4
Ondrej Králik 2. G. Alejová, Košice 1 1 0 2 4
Adam Kukoricás 3. G. a ZŠ S. Máraiho s VJM, Košice 1 1 0 2 4
Lujza Lea Lavriková 2. G. P. Horova, Michalovce 1 1 0 2 4
Vladimír Slanina 2. G. Poštová, Košice 1 0 1 2 4
29. Jakub Kukura 3. G. Alejová, Košice 1 1 1 0 3
Norbert Riebesam 3. G. P. Horova, Michalovce 1 1 0 1 3
Matej Rovder 4. G. P. Horova, Michalovce 1 0 0 2 3
32. Michal Almaši 4. G. Park mládeže, Košice 0 0 0 2 2
Vladimír Jančár 4. G. P. Horova, Michalovce 1 0 1 0 2
Peter Ondrik 3. G. P. Horova, Michalovce 1 0 0 1 2
Kristína Popovičová 3. SOŠ technická, Michalovce 0 1 0 1 2
Veronika Vodičková 2. G. Alejová, Košice 1 1 0 0 2
37. Sofia Belasová 3. G. Komenského, Trebišov 0 1 0 0 1
Katarína Chromá 3. G. P. Horova, Michalovce 1 0 0 0 1
Adam Ilčík 1. G. Poštová, Košice 1 0 0 - 1
Lucia Kleščová 2. G. Poštová, Košice 1 0 0 0 1
Adrián Mikolaj 3. G. Alejová, Košice 1 0 0 0 1
Júlia Mnichová 3. G. Lorencova, Krompachy 1 0 0 0 1
Hong Hank Nguyen 4. G. P. Horova, Michalovce 0 0 1 0 1
Nikoleta Pappová 4. G. Fábryho, Veľké Kapušany 0 0 1 0 1
Katarína Sedláková 3. G. Alejová, Košice 1 0 0 0 1
Filip Sluk 1. G. Poštová, Košice 1 0 0 0 1
Samuel Šandor 1. G. Poštová, Košice 1 0 0 0 1
Samuel Výrostek 4. Stredná zdravotnícka škola Moyzesova, Košice 1 0 0 0 1
49. Richard Kellner 3. G. Školská, Spišská Nová Ves 0 0 0 0 0
Nikolas Kováč 3. G. P. Horova, Michalovce 0 0 0 0 0
Jana Ondo-Eštoková 3. G. Ľ. Štúra, Michalovce 0 0 0 0 0
Ema Poláčiková 2. G. a ZŠ S. Máraiho s VJM, Košice 0 0 0 0 0