logo
nie ste prihlásený
prihlásiť

V roku 2018
MO podporili:

výsledkové listiny výsledky jednotlivcov
oficiálna stránka Slovenskej komisie Matematickej olympiády
sk en
staršie ročníky
predchádzajúci ročník
nasledujúci ročník
59. ročník
2009/2010
60. ročník
2010/2011
61. ročník
2011/2012
62. ročník
2012/2013
63. ročník
2013/2014
64. ročník
2014/2015
65. ročník
2015/2016
66. ročník
2016/2017
67. ročník
2017/2018
68. ročník
2018/2019
69. ročník
2019/2020
 
 

kompletnosť dát

krajské kolá
krajABCZ9
BA  ✓   ✓   ✓   ✓ 
BB  ✓   ✓   ✓   ✓ 
KE  ✓   ✓   ✓   ✓ 
NR  ✓   ✓   ✓   ✓ 
PO  ✓   ✓   ✓   ✓ 
TN  ✓   ✓   ✓   ✓ 
TT  ✓   ✓   ✓   ✓ 
ZA  ✓   ✓   ✓   ✓ 

okresné kolá (69.4%)
krajokresZ9Z8Z7Z6Z5
BA BA I  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
BA II  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
BA III                         
BA IV  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
BA V                         
MA                         
PK  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
SC                         
BB BB  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
BR  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
BS                         
DT  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
KA       ✓   ✓   ✓      
LC  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
PT       ✓   ✓   ✓      
RA  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
RS                         
VK  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
ZC  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
ZH  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
ZV  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
KE GL                         
KE I                         
KE II                         
KE III                         
KE IV                         
KS  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
MI       ✓   ✓   ✓      
RV                         
SN  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
SO                         
TV  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
NR KN  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
LV  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
NR  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
NZ  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
SA  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
TO  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
ZM  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
PO BJ  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
HE  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
KK  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
LE  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
ML                         
PO  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
PP  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
SB  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
SK  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
SL  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
SP  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
SV  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
VT  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
TN BN  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
IL       ✓   ✓   ✓      
MY  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
NM                         
PB  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
PD  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
PE  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
PU  ✓                  ✓ 
TN  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
TT DS  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
GA  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
HC  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
PN  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
SE  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
SI  ✓             ✓   ✓ 
TT  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
ZA BY  ✓                  ✓ 
CA  ✓                  ✓ 
DK  ✓                  ✓ 
KM  ✓                  ✓ 
LM  ✓                  ✓ 
MT  ✓                  ✓ 
NO  ✓                  ✓ 
RK  ✓                  ✓ 
TR  ✓                  ✓ 
TS  ✓                  ✓ 
ZA  ✓                  ✓ 
krajokresZ9Z8Z7Z6Z5

Poradia MO, 68. ročník (školský rok 2018/2019)

okresné kolo
krajské kolo
celoštátne kolo
výberové sústredenie
CPSJ
CPS
IMO
MEMO
 
kraj:
BA
BB
KE
NR
PO
TN
TT
ZA
 
kategória:
A
B
C
Z9
 

krajské kolo, kategória B, kraj Košice (adresa na zdieľanie: )
(2. 4. 2019)

menoročník, škola1.2.3.4.tútor
úspešní riešitelia
1. Lenka Hake 2. G. Alejová, Košice 6 6 6 6 24 Viera Vodičková
2. Maximilian Pándy 1. G. Poštová, Košice 5 6 6 6 23 Andrea Komjátiová
Ján Richnavský 2. G. Poštová, Košice 6 6 5 6 23 Monika Molokáčová
4. Norbert Micheľ 2. G. Poštová, Košice 6 5 5 6 22 Monika Molokáčová
5. Martin Andričík 2. G. Poštová, Košice 5 4 6 6 21 Monika Molokáčová
Alex Blandón 2. G. Poštová, Košice 6 4 5 6 21 Monika Molokáčová
7. Jakub Mandzák 2. G. Poštová, Košice 3 6 6 5 20 Monika Molokáčová
8. Martin Nemjo 2. G. Alejová, Košice 6 6 0 6 18 Jana Krajčiová
9. Michaela Rusnáková 2. G. Alejová, Košice 4 0 6 6 16 Jana Krajčiová
10. Michal Kolcun 2. G. Alejová, Košice 5 0 1 6 12 Jana Krajčiová
David Kukoricás 2. G. a ZŠ S. Máraiho s VJM, Košice 4 1 6 1 12 Laura Vištanová, Tomáš Kekeňák, Silvia Kekeňáková
12. Attila Papán 2. G. a ZŠ S. Máraiho s VJM, Košice 5 0 6 0 11 Laura Vištanová, Tomáš Kekeňák, Silvia Kekeňáková
13. Lujza Milotová 2. G. Poštová, Košice 4 0 6 0 10 Monika Molokáčová
ostatní riešitelia
14. Branko Gomolčák 2. G. Alejová, Košice 4 0 5 0 9 Jana Krajčiová
Zuzana Krajňáková 2. G. Poštová, Košice 2 1 6 0 9 Monika Molokáčová
16. Matej Štencel 2. G. Poštová, Košice 6 0 2 0 8 Martina Tischlerová
17. Klára Hricová 2. G. Poštová, Košice 1 0 6 0 7 Monika Molokáčová
Mária Kuczik 2. G. a ZŠ S. Máraiho s VJM, Košice 1 0 5 1 7 Laura Vištanová, Tomáš Kekeňák, Silvia Kekeňáková
Zuzana Prachárová 2. G. Poštová, Košice 4 0 3 0 7 Monika Molokáčová
Erik Sedlák 2. G. Alejová, Košice 1 0 5 1 7 Viera Vodičková
21. Dániel Peter Gablyasz 2. G. a ZŠ S. Máraiho s VJM, Košice 5 1 0 0 6 Laura Vištanová, Tomáš Kekeňák, Silvia Kekeňáková
Alžbeta Jakubecová 2. G. Ľ. Štúra, Michalovce 4 0 2 0 6 Ľubomír Horváth
Marek Kuruc 2. G. Poštová, Košice 3 1 1 1 6 Monika Molokáčová
Martin Polyácsko 2. G. Alejová, Košice 6 0 0 0 6 Viera Vodičková
25. Matúš Farkaš 2. G. Alejová, Košice 4 1 0 0 5 Jana Krajčiová
Adam Ondo 2. G. Poštová, Košice 5 0 0 0 5 Lucia Mišianiková
27. Jakub Farbula 2. G. Alejová, Košice 2 1 0 1 4 Viera Vodičková
Miroslav Jakub 2. G. Ľ. Štúra, Michalovce 4 0 0 0 4 Ľubomír Horváth
29. Daniel Kalina 2. G. Poštová, Košice 2 0 0 1 3 Monika Molokáčová
Adam Mackanič 2. G. Poštová, Košice 3 0 0 0 3 Monika Molokáčová
Alexander Tomko 2. Stredná odborná škola technická, Michalovce 2 1 0 0 3 Valéria Andrašovová
32. Lukáš Belán 2. Stredná odborná škola technická, Michalovce 2 0 0 0 2 Danka Čižmárová
Dávid Erdödy 2. G. Alejová, Košice 2 0 0 0 2 Viera Vodičková
Adrián Habušta 2. G. Kpt. Nálepku, Sobrance 2 0 0 0 2 Ľuboslava Mižáková
Martin Gabriel Hajník 2. G. P. Horova, Michalovce 2 0 0 0 2 Jana Kunčová
Maximilián Herczeg 2. G. Alejová, Košice 2 0 0 0 2 Viera Vodičková
Bruno Jakubov 2. Cirkevné gymn. Š. Mišíka, Spišská Nová Ves 2 0 0 0 2 Mária Macková
Richard Kendzior 2. G. Ľ. Štúra, Michalovce 2 0 0 0 2 Ľubomír Horváth
Miroslav Patlevič 2. G. P. Horova, Michalovce 1 1 0 0 2 JanaKunčová
Vratko Popeláš 2. G. SNP, Gelnica 2 0 0 0 2 Jaroslava Viťazková
David Šlosar 2. G. Poštová, Košice 2 0 0 0 2 Monika Molokáčová
Dominika Zekuciová 2. Cirkevné gymn. Š. Mišíka, Spišská Nová Ves 0 2 0 0 2 Mária Macková
43. Filip Bušovský 2. G. Alejová, Košice 1 0 0 0 1 Viera Vodičková
Ján Páslavský 2. Stredná odborná škola technická, Michalovce 1 0 0 0 1 Valéria Andrašovová
Michaela Sloviková 2. G. SNP, Gelnica 1 0 0 0 1 Jaroslava Viťazková
Lucia Vu Mai 2. G. Ľ. Štúra, Michalovce 1 0 0 0 1 Ľubomír Horváth