logo
nie ste prihlásený
prihlásiť
výsledkové listiny výsledky jednotlivcov
oficiálna stránka Slovenskej komisie Matematickej olympiády
sk en
staršie ročníky
predchádzajúci ročník
61. ročník
2011/2012
62. ročník
2012/2013
63. ročník
2013/2014
64. ročník
2014/2015
65. ročník
2015/2016
66. ročník
2016/2017
67. ročník
2017/2018
68. ročník
2018/2019
69. ročník
2019/2020
70. ročník
2020/2021
 
 

kompletnosť dát

krajské kolá
krajABCZ9
BA  ✓   ✓   ✓   ✓ 
BB  ✓   ✓   ✓   ✓ 
KE  ✓   ✓   ✓   ✓ 
NR  ✓   ✓   ✓   ✓ 
PO  ✓   ✓   ✓   ✓ 
TN  ✓   ✓   ✓   ✓ 
TT  ✓   ✓   ✓   ✓ 
ZA  ✓   ✓   ✓   ✓ 

okresné kolá (61.8%)
krajokresZ9Z8Z7Z6Z5
BA BA I  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
BA II  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
BA III  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
BA IV  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
BA V  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
MA  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
PK  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
SC  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
BB BB       ✓                
BR                         
BS                         
DT                         
KA                         
LC                         
PT                         
RA                         
RS                         
VK                         
ZC                         
ZH                         
ZV                         
KE GL       ✓   ✓   ✓      
KE I                         
KE II                         
KE III                         
KE IV                         
KS                         
MI       ✓   ✓   ✓      
RV       ✓   ✓   ✓      
SN  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
SO  ✓                  ✓ 
TV  ✓                  ✓ 
NR KN  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
LV                         
NR  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
NZ  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
SA  ✓                  ✓ 
TO  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
ZM  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
PO BJ  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
HE  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
KK  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
LE  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
ML                         
PO  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
PP  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
SB  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
SK  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
SL  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
SP  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
SV  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
VT  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
TN BN  ✓                  ✓ 
IL  ✓                  ✓ 
MY                         
NM  ✓                  ✓ 
PB  ✓                  ✓ 
PD  ✓                  ✓ 
PE  ✓                  ✓ 
PU  ✓                  ✓ 
TN  ✓                  ✓ 
TT DS                         
GA  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
HC  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
PN  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
SE  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
SI  ✓                  ✓ 
TT  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
ZA BY  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
CA  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
DK  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
KM  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
LM  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
MT  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
NO  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
RK  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
TR  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
TS  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
ZA  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
krajokresZ9Z8Z7Z6Z5

Poradia MO, 70. ročník (školský rok 2020/2021)

okresné kolo
krajské kolo
celoštátne kolo
výberové sústredenie
CPSJ
CPS
IMO
MEMO
EGMO
 
kraj:
BA
BB
KE
NR
PO
TN
TT
ZA
 
kategória:
A
B
C
Z9
 

krajské kolo, kategória C, kraj Košice (adresa na zdieľanie: )
(30. 3. 2021)

menoročník, škola1.2.3.4.tútor
úspešní riešitelia
1. Ondrej Králik 9. G. Alejová, Košice 6 6 6 6 24 Jana Krajčiová
2. Matúš Pačuta 1. G. a ZŠ S. Máraiho s VJM, Košice 6 4 6 4 20 Silvia Kekeňáková
3. Richard Vodička 9. G. Alejová, Košice 6 4 4 5 19 Jana Krajčiová
4. Katarína Chromá 1. G. P. Horova, Michalovce 6 6 0 6 18 Ľubomír Hajdanka
5. Ladislav Antoži 1. G. Alejová, Košice 6 6 0 5 17 Marián Macko
Matej Kundrík 1. G. Poštová, Košice 6 6 0 5 17 Barunka Kočí Missbachová
7. Barbora Baltovičová 1. G. Alejová, Košice 6 6 0 4 16 Marián Macko
Alžbeta Klimentová 1. G. Poštová, Košice 6 5 0 5 16 Barunka Kočí Missbachová
Boris Pasterňak 1. G. Šrobárova, Košice 5 6 0 5 16
Peter Veľas 1. G. Poštová, Košice 6 5 0 5 16 Barunka Kočí Missbachová
11. Mátyás Abaházi 1. G. Fábryho, Veľké Kapušany 6 4 0 5 15 Zuzana Takács Galgóczyová
Adela Horváthová 1. G. Poštová, Košice 6 6 0 3 15 Barunka Kočí Missbachová
Matúš Mandzák 1. G. Poštová, Košice 6 3 0 6 15 Martina Tischlerová
Katarína Sedláková 1. G. Alejová, Košice 6 6 0 3 15 Marián Macko
Patrik Stercz 1. G. Poštová, Košice 6 6 0 3 15 Barunka Kočí Missbachová
Martin Šmilňák 1. G. Alejová, Košice 6 6 0 3 15 Marián Macko
17. Magdaléna Gabániová 1. G. Poštová, Košice 6 5 0 3 14 Barunka Kočí Missbachová
Bianka Gurská 1. G. Poštová, Košice 6 5 0 3 14 Barunka Kočí Missbachová
Tomáš Hutňan 1. G. Alejová, Košice 6 4 0 4 14 Marián Macko
Adam Kukoricás 1. G. a ZŠ S. Máraiho s VJM, Košice 6 5 0 3 14 Silvia Kekeňáková
21. Adrián Mikolaj 1. G. Alejová, Košice 6 3 0 4 13 Marián Macko
Júlia Mnichová 1. G. Lorencova, Krompachy 4 6 0 3 13 Viera Jánošová
Jakub Müller 1. G. Alejová, Košice 4 4 0 5 13 Marián Macko
Klaudia Sýkorová 1. G. Poštová, Košice 6 4 0 3 13 Barunka Kočí Missbachová
25. Sofia Belasová 1. G. Komenského, Trebišov 5 4 0 3 12 Erika Macejková
Jakub Blišťan 1. G. Alejová, Košice 5 2 0 5 12 Marián Macko
Adam Harmanský 1. G. Poštová, Košice 6 6 0 0 12 Barunka Kočí Missbachová
Dávid Kepič 1. G. Alejová, Košice 6 6 0 0 12 Marián Macko
Pavol Alexander Komloš 1. G. Poštová, Košice 6 6 0 0 12 Barunka Kočí Missbachová
Ema Poláčiková 9. G. a ZŠ S. Máraiho s VJM, Košice 6 5 0 1 12 Silvia Kekeňáková
Bence Vistan 9. G. a ZŠ S. Máraiho s VJM, Košice 6 6 0 0 12 Silvia Kekeňáková
32. Roman Levický 1. G. Alejová, Košice 4 4 0 3 11 Marián Macko
33. Erik Eiben 1. G. Šrobárova, Košice 5 4 1 0 10
Róbert Hamrák 9. G. a ZŠ S. Máraiho s VJM, Košice 6 4 0 0 10 Silvia Kekeňáková
Michaela Jačaninová 1. G. Poštová, Košice 6 4 0 0 10 Barunka Kočí Missbachová
Peter Lipán 1. G. Alejová, Košice 6 4 0 0 10 Marián Macko
ostatní riešitelia
37. Petra Chomová 1. G. Poštová, Košice 6 2 0 1 9 Barunka Kočí Missbachová
Michael Kolesár 1. G. Alejová, Košice 6 3 0 0 9 Marián Macko
Jakub Kukura 1. G. Alejová, Košice 6 3 0 0 9 Marián Macko
Peter Ondrik 1. G. P. Horova, Michalovce 5 4 0 0 9 Ľubomír Hajdanka
41. Petra Psotová 1. G. Alejová, Košice 6 2 0 0 8 Marián Macko
Juraj Šuhaj 1. G. sv. T. Akvinského, Košice 3 2 0 3 8 Jarmila Juhaščiková
43. František Brezo 1. G. a ZŠ S. Máraiho s VJM, Košice 6 0 0 1 7 Silvia Kekeňáková
Lucia Müllerová 1. G. Komenského, Trebišov 6 1 0 0 7 Erika Macejková
Oliver Rohun 1. SPŠ elektrotechnická, Košice 3 4 0 0 7 Estera Karaffová
46. Erik Jochman 1. G. Alejová, Košice 0 3 0 3 6 Marián Macko
47. Martin Mikušák 1. G. Alejová, Košice 1 4 0 0 5 Marián Macko
Tomáš Vysoký 1. G. Poštová, Košice 1 2 0 2 5 Barunka Kočí Missbachová