logo
nie ste prihlásený
prihlásiť

V roku 2018
MO podporili:

výsledkové listiny výsledky jednotlivcov
oficiálna stránka Slovenskej komisie Matematickej olympiády
sk en
staršie ročníky
predchádzajúci ročník
59. ročník
2009/2010
60. ročník
2010/2011
61. ročník
2011/2012
62. ročník
2012/2013
63. ročník
2013/2014
64. ročník
2014/2015
65. ročník
2015/2016
66. ročník
2016/2017
67. ročník
2017/2018
68. ročník
2018/2019
 
 

kompletnosť dát

krajské kolá
krajABCZ9
BA  ✓                
BB  ✓                
KE  ✓                
NR  ✓                
PO  ✓                
TN  ✓                
TT  ✓                
ZA  ✓                

okresné kolá (8.6%)
krajokresZ9Z8Z7Z6Z5
BA BA I                         
BA II  ✓                  ✓ 
BA III                         
BA IV                         
BA V                         
MA                         
PK  ✓                  ✓ 
SC                         
BB BB                         
BR                         
BS                         
DT                         
KA                         
LC  ✓                  ✓ 
PT                         
RA                         
RS                         
VK  ✓                  ✓ 
ZC                         
ZH  ✓                  ✓ 
ZV  ✓                  ✓ 
KE GL                         
KE I                         
KE II                         
KE III                         
KE IV                         
KS                         
MI                         
RV                         
SN                         
SO                         
TV                         
NR KN  ✓                  ✓ 
LV                         
NR                         
NZ                         
SA                         
TO                         
ZM                         
PO BJ                         
HE                         
KK                         
LE  ✓                  ✓ 
ML                         
PO                         
PP                         
SB                         
SK                         
SL                         
SP                         
SV                         
VT  ✓                  ✓ 
TN BN  ✓                  ✓ 
IL                         
MY  ✓                  ✓ 
NM                         
PB  ✓                  ✓ 
PD  ✓                  ✓ 
PE  ✓                  ✓ 
PU  ✓                  ✓ 
TN  ✓                  ✓ 
TT DS                         
GA                         
HC                         
PN                         
SE  ✓                  ✓ 
SI                         
TT                         
ZA BY                         
CA                         
DK                         
KM                         
LM                         
MT                         
NO                         
RK                         
TR                         
TS                         
ZA                         
krajokresZ9Z8Z7Z6Z5

Poradia MO, 68. ročník (školský rok 2018/2019)

okresné kolo
krajské kolo
celoštátne kolo
výberové sústredenie
CPSJ
CPS
IMO
MEMO
 
kraj:
BA
BB
KE
NR
PO
TN
TT
ZA
 
kategória:
A
B
C
Z9
 

krajské kolo, kategória A, kraj Nitra (adresa na zdieľanie: )
(15. 1. 2019)

menoročník, škola1.2.3.4.tútor
úspešní riešitelia
1. Matej Hrmo 4. G. Párovská, Nitra 6 5 0 6 17 Miloš Bíro
2. Michaela Marčeková 4. G. Párovská, Nitra 6 4 6 0 16 Miloš Bíro
3. Viktor Csaplár 1. G. H. Selyeho, Komárno 6 2 6 1 15 Szilvia Horváth Fél, Katalin Horváth
4. Anna Erzsébet Markó 4. G. H. Selyeho, Komárno 6 1 6 0 13 Katalin Horváth
Matúš Zubčák 4. G. Párovská, Nitra 4 4 5 0 13 Miloš Bíro
6. Vivien Klučka 4. G. H. Selyeho, Komárno 4 2 5 0 11 Katalin Horváth
7. Miroslav Harag 3. G. sv. Cyrila a Metoda, Nitra 2 2 5 1 10 Peter Kopček
Svetlana Rampašeková 3. G. Párovská, Nitra 1 2 6 1 10 Miloš Bíro
Marián Vajda 3. G. H. Selyeho, Komárno 4 2 3 1 10 Tibor Fonód
Marianna Zimmermannová 4. G. Golianova, Nitra 2 1 6 1 10 Magdaléna Šonkoľová
ostatní riešitelia
11. Barbara Kozmér 3. G. H. Selyeho, Komárno 0 2 6 1 9
Jana Maľová 3. G. A. Vrábla, Levice 1 2 6 0 9
František Stupka 3. G. Párovská, Nitra 1 2 6 0 9
Norbert Vígh 4. G. M. R. Štefánika, Nové Zámky 6 1 0 2 9
Veronika Žirková 3. G. Mládežnícka, Šahy 6 2 0 1 9
16. Ema Barusová 4. G. Párovská, Nitra 1 1 6 0 8
Tomáš Belák 4. G. A. Vrábla, Levice 0 2 4 2 8
Benedek Bukor 4. G. H. Selyeho, Komárno 4 3 1 0 8
Márk Jánosdeák 3. G. H. Selyeho, Komárno 4 1 2 1 8
Peter Rukovanský 4. G. M. R. Štefánika, Nové Zámky 6 1 0 1 8
21. Jakub Hujavý 3. G. Golianova, Nitra 1 1 4 1 7
Michal Luley 4. G. Školská, Vráble 1 2 3 1 7
Andrea Pinke 3. G. H. Selyeho, Komárno 1 2 4 0 7
24. Ákos Vermes 3. G. H. Selyeho, Komárno 1 2 2 1 6
25. Šimon Tkáč 3. G. Golianova, Nitra 3 2 0 0 5
26. Bálint Kurina 3. SPŠ stavebná, Hurbanovo 0 3 0 1 4
Jozef Šprlák 3. G. sv. Cyrila a Metoda, Nitra 1 2 0 1 4
Marián Zimmermann 4. G. Golianova, Nitra 2 1 0 1 4
29. Ricardo Bolemant 4. G. Mládežnícka, Šahy 2 1 0 0 3
Ivana Ivanová 3. G. Golianova, Nitra 1 0 1 1 3
Ján Kobida 3. G. 17. novembra, Topoľčany 0 2 0 1 3
Viktor Mihalovic 4. G. Mládežnícka, Šahy 1 1 0 1 3
Rudolf Stanko 4. G. A. Vrábla, Levice 1 1 0 1 3
Šimon Szombay 3. G. Párovská, Nitra 1 1 0 1 3
35. Filip Kollár 3. G. A. Vrábla, Levice 0 1 0 1 2
Oto Stanko 4. G. A. Vrábla, Levice 2 0 0 0 2
37. Sára Menyhárt 4. G. H. Selyeho, Komárno 1 0 0 0 1
Nikolett Paksiová 3. SPŠ stavebná, Hurbanovo 0 1 0 0 1
Martin Žembery 3. G. Golianova, Nitra 0 0 0 1 1