logo
nie ste prihlásený
prihlásiť
výsledkové listiny výsledky jednotlivcov
oficiálna stránka Slovenskej komisie Matematickej olympiády
sk en
staršie ročníky
predchádzajúci ročník
61. ročník
2011/2012
62. ročník
2012/2013
63. ročník
2013/2014
64. ročník
2014/2015
65. ročník
2015/2016
66. ročník
2016/2017
67. ročník
2017/2018
68. ročník
2018/2019
69. ročník
2019/2020
70. ročník
2020/2021
 
 

kompletnosť dát

krajské kolá
krajABCZ9
BA  ✓   ✓   ✓   ✓ 
BB  ✓   ✓   ✓   ✓ 
KE  ✓   ✓   ✓   ✓ 
NR  ✓   ✓   ✓   ✓ 
PO  ✓   ✓   ✓   ✓ 
TN  ✓   ✓   ✓   ✓ 
TT  ✓   ✓   ✓   ✓ 
ZA  ✓   ✓   ✓   ✓ 

okresné kolá (61.8%)
krajokresZ9Z8Z7Z6Z5
BA BA I  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
BA II  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
BA III  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
BA IV  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
BA V  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
MA  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
PK  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
SC  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
BB BB       ✓                
BR                         
BS                         
DT                         
KA                         
LC                         
PT                         
RA                         
RS                         
VK                         
ZC                         
ZH                         
ZV                         
KE GL       ✓   ✓   ✓      
KE I                         
KE II                         
KE III                         
KE IV                         
KS                         
MI       ✓   ✓   ✓      
RV       ✓   ✓   ✓      
SN  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
SO  ✓                  ✓ 
TV  ✓                  ✓ 
NR KN  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
LV                         
NR  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
NZ  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
SA  ✓                  ✓ 
TO  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
ZM  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
PO BJ  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
HE  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
KK  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
LE  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
ML                         
PO  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
PP  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
SB  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
SK  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
SL  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
SP  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
SV  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
VT  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
TN BN  ✓                  ✓ 
IL  ✓                  ✓ 
MY                         
NM  ✓                  ✓ 
PB  ✓                  ✓ 
PD  ✓                  ✓ 
PE  ✓                  ✓ 
PU  ✓                  ✓ 
TN  ✓                  ✓ 
TT DS                         
GA  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
HC  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
PN  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
SE  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
SI  ✓                  ✓ 
TT  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
ZA BY  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
CA  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
DK  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
KM  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
LM  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
MT  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
NO  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
RK  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
TR  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
TS  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
ZA  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
krajokresZ9Z8Z7Z6Z5

Poradia MO, 70. ročník (školský rok 2020/2021)

okresné kolo
krajské kolo
celoštátne kolo
výberové sústredenie
CPSJ
CPS
IMO
MEMO
EGMO
 
kraj:
BA
BB
KE
NR
PO
TN
TT
ZA
 
kategória:
A
B
C
Z9
 

krajské kolo, kategória Z9, kraj Nitra (adresa na zdieľanie: )
(16. 3. 2021)

menoročník, škola1.2.3.4.tútor
úspešní riešitelia
1. Rebeka Horváthová 9. ZŠ Vlčany 5 6 6 6 23
2. Mátyás Vörös 9. ZŠ F. Rákocziho II., Kolárovo 6 6 6 3 21 Andrea Fözöová
3. Filip Bujdák 9. ZŠ Školská, Jarok 3 5 6 6 20 Ľubica Zaujecová
4. Anna Czöpek 9. ZŠ J. Hetényiho s VJM, Okoličná na Ostrove 5 6 6 1 18 Juraj Csicsay
Karin Yatskovych 9. ZŠ Mostná, Nové Zámky 3 6 3 6 18 Elena Závodská
6. Bence Ferenczi 9. G. H. Selyeho, Komárno 6 6 4 1 17 Emőke Bukor
7. Roland Kelemen 9. ZŠ s VJM Komenského, Nesvady 3 6 6 0 15 Melinda Miskolczi
8. Viktória Baloghová 9. ZŠ J. A. Komenského, Komárno 6 2 6 0 14 Annamária Erdélyiová
Vivien Veronika Gregor 9. ZŠ P. Pázmánya s VJM, Šaľa 6 6 1 1 14 Katalin Pallag
Ákos Gyuricsek 9. ZŠ M. Jókaiho s VJM, Komárno 4 6 4 0 14 Andrea Botková
Ferenc Zahorcsek 9. ZŠ s VJM Školská, Pribeta 6 6 1 1 14 Barnabás Bajcsi
12. Levente Balogh 9. ZŠ s VJM Hlavná, Sokolce 6 6 0 1 13 Kinga Borbély
Abigél Csányi 9. ZŠ Nová cesta, Tvrdošovce 6 6 1 0 13 Karin Fusková
Ema Floreková 9. ZŠ J. Murgaša, Šaľa 5 6 1 1 13 Tímea Kosová
Lukáš Pastier 9. Piaristické gymn. sv. J. Kalazanského, Nitra 6 6 1 0 13 Ľudovít Mészáros
Dorka Téglás 9. ZŠ Práce, Komárno 4 6 2 1 13 Katalin Pallag
17. Noémi Németh 9. ZŠ S. Gáspára s VJM, Číčov 4 6 2 0 12
Anna Vörös 9. ZŠ M. Jókaiho s VJM, Komárno 5 6 0 1 12
ostatní riešitelia
19. Pablo De Miguel 9. ZŠ Jelenecká, Nitrianske Hrnčiarovce 3 6 1 0 10
Katarína Dobrovodský 9. ZŠ Nová cesta, Tvrdošovce 2 6 2 0 10
Lenka Eršeková 9. ZŠ J. Murgaša, Šaľa 3 6 1 0 10
Diana Klemász 9. ZŠ P. Pázmánya s VJM, Šaľa 6 3 0 1 10
Bibiana Lovašová 9. G. Golianova, Nitra 3 6 0 1 10
Bence Rózsa 9. ZŠ s VJM Hlavná, Sokolce 2 6 1 1 10
25. Sabína Adamová 9. ZŠ Cabajská, Nitra 2 6 1 0 9
Romana Debrovská 9. ZŠ J. Murgaša, Šaľa 3 5 1 0 9
Dorota Ducháčková 9. G. sv. Cyrila a Metoda, Nitra 1 6 2 0 9
Ivana Kralovicsová 9. ZŠ Devínska, Nové Zámky 6 1 2 0 9
Patrik Molnár 9. ZŠ kniežaťa Pribinu, Nitra 0 6 2 1 9
Timea Szabados 9. ZŠ P. Pázmánya s VJM, Šaľa 2 5 1 1 9
Stella Tamara Tóthová 9. ZŠ J. Murgaša, Šaľa 3 0 6 0 9
32. Réka Édes 9. ZŠ Práce, Komárno 4 2 2 0 8
Kristóf Kulacs 9. ZŠ s VJM Hlavná, Sokolce 0 6 1 1 8
34. Lukáš Bízik 9. ZŠ kniežaťa Pribinu, Nitra 2 4 1 0 7
Viktória Filkorová 9. G. Golianova, Nitra 1 5 1 0 7
Adam Lenčéš 9. ZŠ Ľ. Štúra, Šaľa 6 0 1 0 7
37. Matej Cingel 9. ZŠ Nové Sady 3 0 2 1 6
Máté Pákozdi 9. ZŠ L. Tarczyho, Chotín 0 6 0 0 6
39. Norbert Česár 9. ZŠ Benkova, Nitra 3 0 2 0 5
Denis Joanidis 9. ZŠ Benkova, Nitra 2 1 2 0 5
Alexandra Ledzényiová 9. ZŠ Nábrežná, Nové Zámky 1 0 3 1 5
Lucia Murínová 9. ZŠ sv. Don Bosca, Topoľčany 2 2 1 0 5
43. Jázmin Bresztyák 9. ZŠ J. Kossányiho s VJM, Svätý Peter 2 1 1 0 4
44. Kristína Beňačková 9. ZŠ Tríbečská, Topoľčany 1 1 1 0 3
Márton Tánczos 9. ZŠ M. Korvína s VJM, Kolárovo 3 0 0 0 3