logo
nie ste prihlásený
prihlásiť

V roku 2018
MO podporili:

výsledkové listiny výsledky jednotlivcov
oficiálna stránka Slovenskej komisie Matematickej olympiády
sk en
staršie ročníky
predchádzajúci ročník
59. ročník
2009/2010
60. ročník
2010/2011
61. ročník
2011/2012
62. ročník
2012/2013
63. ročník
2013/2014
64. ročník
2014/2015
65. ročník
2015/2016
66. ročník
2016/2017
67. ročník
2017/2018
68. ročník
2018/2019
 
 

kompletnosť dát

krajské kolá
krajABCZ9
BA  ✓   ✓   ✓   ✓ 
BB  ✓   ✓   ✓   ✓ 
KE  ✓   ✓   ✓   ✓ 
NR  ✓   ✓   ✓   ✓ 
PO  ✓   ✓   ✓   ✓ 
TN  ✓   ✓   ✓   ✓ 
TT  ✓   ✓   ✓   ✓ 
ZA  ✓   ✓   ✓   ✓ 

okresné kolá (62.8%)
krajokresZ9Z8Z7Z6Z5
BA BA I  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
BA II  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
BA III                         
BA IV  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
BA V                         
MA                         
PK  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
SC                         
BB BB  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
BR  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
BS                         
DT  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
KA       ✓   ✓   ✓      
LC  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
PT       ✓   ✓   ✓      
RA  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
RS                         
VK  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
ZC  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
ZH  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
ZV  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
KE GL                         
KE I                         
KE II                         
KE III                         
KE IV                         
KS  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
MI       ✓   ✓   ✓      
RV                         
SN  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
SO                         
TV  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
NR KN  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
LV                         
NR                         
NZ  ✓        ✓   ✓   ✓ 
SA                         
TO                         
ZM                         
PO BJ  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
HE  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
KK  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
LE  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
ML                         
PO  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
PP  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
SB  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
SK  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
SL  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
SP  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
SV  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
VT  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
TN BN  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
IL       ✓   ✓   ✓      
MY  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
NM                         
PB  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
PD  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
PE  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
PU  ✓                  ✓ 
TN  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
TT DS  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
GA  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
HC  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
PN  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
SE  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
SI  ✓             ✓   ✓ 
TT  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
ZA BY  ✓                  ✓ 
CA  ✓                  ✓ 
DK  ✓                  ✓ 
KM  ✓                  ✓ 
LM  ✓                  ✓ 
MT  ✓                  ✓ 
NO  ✓                  ✓ 
RK  ✓                  ✓ 
TR  ✓                  ✓ 
TS  ✓                  ✓ 
ZA  ✓                  ✓ 
krajokresZ9Z8Z7Z6Z5

Poradia MO, 68. ročník (školský rok 2018/2019)

okresné kolo
krajské kolo
celoštátne kolo
výberové sústredenie
CPSJ
CPS
IMO
MEMO
 
kraj:
BA
BB
KE
NR
PO
TN
TT
ZA
 
kategória:
A
B
C
Z9
 

krajské kolo, kategória Z9, kraj Nitra (adresa na zdieľanie: )
(19. 3. 2019)

menoročník, škola1.2.3.4.tútor
úspešní riešitelia
1. Krisztián Mayer 8. ZŠ Práce, Komárno 6 6 6 6 24 Tímea Forróová
2. Mariana Číková 9. ZŠ Školská, Rybník 6 6 5 5 22 Anna Pobešková
3. Ľudmila Kováčová 9. G. sv. Cyrila a Metoda, Nitra 4 6 6 5 21 Peter Kopček
4. Bence Schiller 9. ZŠ Práce, Komárno 2 6 6 6 20 Zuzana Máziková
Timotej Šimkovič 9. ZŠ Kozárovce 4 6 6 4 20 Ivana Švoliková
6. Zsombor Doncs 9. Cirkevné gymn. F. Fegyvernekiho s VJM, Šahy 1 6 4 5 16 Beáta Gódorová
Dominik Péli 9. ZŠ sv. Marka, Nitra 6 6 2 2 16 Emília Meszárošová
8. Martin Feherváry 9. ZŠ Levická, Vráble 4 6 3 1 14 Miroslav Mesaroš
Réka Simonics 9. ZŠ s VJM Komenského, Nesvady 1 6 2 5 14 Irena Gátasiová
Samuel Tóth 9. ZŠ SNP, Šurany 1 6 6 1 14 Gabriela Kutálková
11. Ladislav Klepáček 9. G. H. Selyeho, Komárno 2 6 4 0 12 Zsuzsanna Lami
Adam Lopúch 9. G. Párovská, Nitra 3 6 2 1 12 Anna Adamíková
Márk Miskolczi 9. ZŠ s VJM Komenského, Nesvady 1 6 5 0 12 Irena Gátasiová
Igor Smolka 9. ZŠ A. Kmeťa, Levice 4 6 2 0 12 Marianna Sedliaková
Gergö Szarka 9. ZŠ s VJM Vlčany 0 3 6 3 12 Beáta Szarková
Virág Vörös 9. ZŠ M. Jókaiho s VJM, Komárno 1 6 1 4 12 Mikuláš Hübsch
Hana Zahradníčková 9. G. Párovská, Nitra 3 6 3 0 12 Anna Adamíková
ostatní riešitelia
18. Lukáš Koza 9. ZŠ J. Hollého, Šaľa 1 6 3 0 10
Nataša Skalková 9. ZŠ Podhorany-Sokolníky, Podhorany 1 6 3 0 10
20. Zsombor Gábor Gulyás 9. G. H. Selyeho, Komárno 1 6 1 1 9
21. Ádám Gál 9. ZŠ P. Pázmánya s VJM, Šaľa 1 6 1 0 8
Matej Hrušovský 9. ZŠ Pri Podlužianke, Levice 1 6 1 0 8
Benjamín Korbela 9. ZŠ Školská, Levice 1 6 1 0 8
Juraj Prusák 9. ZŠ SNP, Šurany 0 2 6 0 8
25. Oliver Beko 9. ZŠ Litoměřická, Topoľčianky 0 6 0 1 7
Sofia Gejdošová 9. ZŠ Pribinova, Zlaté Moravce 0 6 0 1 7
Máté Lévay 9. ZŠ Práce, Komárno 1 6 0 0 7
Lucia Tóthová 9. ZŠ Školská, Kalná nad Hronom 1 6 0 0 7
29. Braňo Boháč 9. ZŠ J. Murgaša, Šaľa 0 6 0 0 6