logo
nie ste prihlásený
prihlásiť
výsledkové listiny výsledky jednotlivcov
oficiálna stránka Slovenskej komisie Matematickej olympiády
sk en
staršie ročníky
predchádzajúci ročník
61. ročník
2011/2012
62. ročník
2012/2013
63. ročník
2013/2014
64. ročník
2014/2015
65. ročník
2015/2016
66. ročník
2016/2017
67. ročník
2017/2018
68. ročník
2018/2019
69. ročník
2019/2020
70. ročník
2020/2021
 
 

kompletnosť dát

krajské kolá
krajABCZ9
BA  ✓                
BB  ✓                
KE  ✓                
NR  ✓                
PO  ✓                
TN  ✓                
TT  ✓                
ZA  ✓                

okresné kolá (8.6%)
krajokresZ9Z8Z7Z6Z5
BA BA I  ✓                  ✓ 
BA II  ✓                  ✓ 
BA III  ✓                  ✓ 
BA IV  ✓                  ✓ 
BA V                         
MA                         
PK  ✓                  ✓ 
SC                         
BB BB                         
BR                         
BS                         
DT                         
KA                         
LC                         
PT                         
RA                         
RS                         
VK                         
ZC                         
ZH                         
ZV                         
KE GL                         
KE I                         
KE II                         
KE III                         
KE IV                         
KS                         
MI                         
RV                         
SN                         
SO                         
TV                         
NR KN  ✓                  ✓ 
LV                         
NR                         
NZ                         
SA                         
TO                         
ZM                         
PO BJ                         
HE                         
KK  ✓                  ✓ 
LE  ✓                  ✓ 
ML                         
PO                         
PP                         
SB                         
SK                         
SL                         
SP                         
SV                         
VT                         
TN BN  ✓                  ✓ 
IL  ✓                  ✓ 
MY                         
NM  ✓                  ✓ 
PB  ✓                  ✓ 
PD  ✓                  ✓ 
PE  ✓                  ✓ 
PU  ✓                  ✓ 
TN  ✓                  ✓ 
TT DS                         
GA                         
HC                         
PN                         
SE  ✓                  ✓ 
SI                         
TT                         
ZA BY                         
CA                         
DK                         
KM                         
LM                         
MT                         
NO                         
RK                         
TR                         
TS                         
ZA                         
krajokresZ9Z8Z7Z6Z5

Poradia MO, 70. ročník (školský rok 2020/2021)

okresné kolo
krajské kolo
celoštátne kolo
výberové sústredenie
CPSJ
CPS
IMO
MEMO
EGMO
 
kraj:
BA
BB
KE
NR
PO
TN
TT
ZA
 
kategória:
A
B
C
Z9
 

krajské kolo, kategória A, kraj Prešov (adresa na zdieľanie: )
(12. 1. 2021)

menoročník, škola1.2.3.4.tútor
úspešní riešitelia
1. Štefan Slavkovský 4. G. Kukučínova, Poprad 6 6 6 6 24 Iveta Šatanková
2. Pavol Šimkovič 4. G. Kukučínova, Poprad 6 6 5 5 22 Iveta Šatanková
3. Samuel Koribanič 3. G. arm. gen. L. Svobodu, Humenné 6 1 6 6 19 Viktor Židzik
Marek Tkáč 4. G. Kukučínova, Poprad 3 6 6 4 19 Iveta Šatanková
5. Zuzana Miškaňová 3. G. J. A. Raymana, Prešov 6 6 6 0 18 Miroslav Krajňák
6. Ondrej Alexaj 4. G. D. Tatarku, Poprad 5 4 6 0 15 Milan Vráblik
7. Paulína Dujavová 3. G. J. A. Raymana, Prešov 6 2 6 0 14 Miroslav Krajňák
8. Michal Vančo 3. Cirkevné gymn. sv. Mikuláša, Stará Ľubovňa 5 2 6 0 13 Mária Rúrová
9. Matej Ševčík 4. G. Kukučínova, Poprad 6 1 5 0 12 Iveta Šatanková
10. Šimon Porada 2. G. Kukučínova, Poprad 6 1 4 0 11 Iveta Šatanková
Michal Zummer 3. G. D. Tatarku, Poprad 5 0 6 0 11 Milan Vráblik, Silvia Grillingová
12. Ján Findra 3. G. Kukučínova, Poprad 6 4 0 0 10 Iveta Šatanková
ostatní riešitelia
13. Lukáš Soták 3. G. J. A. Raymana, Prešov 5 0 4 0 9 Miroslav Krajňák
14. Timothy Ján Fecko 2. G. J. A. Raymana, Prešov 6 2 0 0 8 Miroslav Krajňák
15. Martin Štubňa 3. G. D. Tatarku, Poprad 5 2 0 0 7 Mária Goláňová
Katarína Vosovičová 4. G. Kukučínova, Poprad 6 1 0 0 7 Iveta Šatanková
17. Jakub Kovalík 1. G. J. A. Raymana, Prešov 6 0 0 0 6 Miroslav Krajňák
18. Dominika Ferková 4. G. L. Stöckela, Bardejov 0 0 5 0 5 Anton Almássy
Lucia Majerčáková 3. G. SNP, Spišská Stará Ves 1 1 3 0 5 Miloslav Cisko
20. Miroslav Kafka 4. Cirkevné gymn. sv. Mikuláša, Stará Ľubovňa 3 1 0 0 4 Jozef Gnebus, Mária Rúrová
21. Lukáš Nahálka 4. G. D. Tatarku, Poprad 3 0 0 0 3 Mária Goláňová
22. Vít Orlický 2. G. J. A. Raymana, Prešov 2 0 0 0 2 Miroslav Krajňák
23. Alexandra Benková 3. G. L. Stöckela, Bardejov 1 0 0 0 1 Anton Almássy
Milan Marcinčo 3. G. L. Stöckela, Bardejov 1 0 0 0 1 Anton Almássy
Henrieta Sokolová 3. G. L. Stöckela, Bardejov 1 0 0 0 1 Anton Almássy
26. Tomáš Barica 2. G. J. A. Raymana, Prešov 0 0 0 0 0 Miroslav Krajňák
Ema Bujňáková 3. G. Kukučínova, Poprad 0 0 0 0 0 Iveta Šatanková
Tereza Červeňová 3. G. D. Tatarku, Poprad 0 0 0 0 0 Mária Goláňová
Sophia Petra Krišáková 4. G. SNP, Spišská Stará Ves 0 0 0 0 0 Miloslav Cisko
Juliána Savčáková 3. G. L. Stöckela, Bardejov 0 0 0 0 0 Anton Almássy