logo
nie ste prihlásený
prihlásiť

V roku 2018
MO podporili:

výsledkové listiny výsledky jednotlivcov
oficiálna stránka Slovenskej komisie Matematickej olympiády
sk en
staršie ročníky
predchádzajúci ročník
59. ročník
2009/2010
60. ročník
2010/2011
61. ročník
2011/2012
62. ročník
2012/2013
63. ročník
2013/2014
64. ročník
2014/2015
65. ročník
2015/2016
66. ročník
2016/2017
67. ročník
2017/2018
68. ročník
2018/2019
 
 

kompletnosť dát

krajské kolá
krajABCZ9
BA  ✓   ✓   ✓   ✓ 
BB  ✓   ✓   ✓   ✓ 
KE  ✓   ✓   ✓   ✓ 
NR  ✓   ✓   ✓   ✓ 
PO  ✓   ✓   ✓   ✓ 
TN  ✓   ✓   ✓   ✓ 
TT  ✓   ✓   ✓   ✓ 
ZA  ✓   ✓   ✓   ✓ 

okresné kolá (62.8%)
krajokresZ9Z8Z7Z6Z5
BA BA I  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
BA II  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
BA III                         
BA IV  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
BA V                         
MA                         
PK  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
SC                         
BB BB  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
BR  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
BS                         
DT  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
KA       ✓   ✓   ✓      
LC  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
PT       ✓   ✓   ✓      
RA  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
RS                         
VK  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
ZC  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
ZH  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
ZV  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
KE GL                         
KE I                         
KE II                         
KE III                         
KE IV                         
KS  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
MI       ✓   ✓   ✓      
RV                         
SN  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
SO                         
TV  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
NR KN  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
LV                         
NR                         
NZ  ✓        ✓   ✓   ✓ 
SA                         
TO                         
ZM                         
PO BJ  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
HE  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
KK  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
LE  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
ML                         
PO  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
PP  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
SB  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
SK  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
SL  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
SP  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
SV  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
VT  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
TN BN  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
IL       ✓   ✓   ✓      
MY  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
NM                         
PB  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
PD  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
PE  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
PU  ✓                  ✓ 
TN  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
TT DS  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
GA  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
HC  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
PN  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
SE  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
SI  ✓             ✓   ✓ 
TT  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
ZA BY  ✓                  ✓ 
CA  ✓                  ✓ 
DK  ✓                  ✓ 
KM  ✓                  ✓ 
LM  ✓                  ✓ 
MT  ✓                  ✓ 
NO  ✓                  ✓ 
RK  ✓                  ✓ 
TR  ✓                  ✓ 
TS  ✓                  ✓ 
ZA  ✓                  ✓ 
krajokresZ9Z8Z7Z6Z5

Poradia MO, 68. ročník (školský rok 2018/2019)

okresné kolo
krajské kolo
celoštátne kolo
výberové sústredenie
CPSJ
CPS
IMO
MEMO
 
kraj:
BA
BB
KE
NR
PO
TN
TT
ZA
 
kategória:
A
B
C
Z9
 

krajské kolo, kategória B, kraj Trenčín (adresa na zdieľanie: )
(2. 4. 2019)

menoročník, škola1.2.3.4.
úspešní riešitelia
1. Natália Bátorová 2. G. Školská, Považská Bystrica 5 1 3 4 13
2. Matej Opat 2. G. Ľ. Štúra, Trenčín 5 1 3 1 10
ostatní riešitelia
3. Lucia Bieliková 2. G. Školská, Považská Bystrica 2 1 0 6 9
Jozef Tóth 2. G. Ľ. Štúra, Trenčín 2 1 6 0 9
5. Katarína Slimáková 2. SŠ sv. J. Bosca, Nová Dubnica 6 1 0 0 7
Paulína Vicenová 2. G. Komenského, Partizánske 6 1 0 0 7
7. Ján Húska 2. G. V. B. Nedožerského, Prievidza 4 1 0 0 5
8. Matej Brezničan 2. SPŠ Slov. partizánov, Považská Bystrica 4 0 0 0 4
Michal Kleman 2. Piaristické gymn. J. Braneckého, Trenčín 2 1 0 1 4
Matúš Letko 2. G. Školská, Dubnica nad Váhom 2 1 0 1 4
11. Katarína Mikulová 2. G. 1. mája, Púchov 2 1 0 0 3
Vladimír Nečesaný 2. SPŠ Slov. partizánov, Považská Bystrica 3 0 0 0 3
Henrieta Suchánková 2. G. Školská, Dubnica nad Váhom 2 1 0 0 3
Dušan Sýkora 2. SPŠ Obrancov mieru, Dubnica nad Váhom 2 1 0 0 3
Zuzana Štefancová 2. G. Školská, Dubnica nad Váhom 2 1 0 0 3
16. Patrik Fábrik 1. Piaristické gymn. F. Hanáka, Prievidza 1 1 0 0 2
Jakub Hidvégi 2. G. 1. mája, Púchov 2 0 0 0 2
Peter Kanderka 2. SPŠ Obrancov mieru, Dubnica nad Váhom 2 0 0 0 2
Gréta Kováčová 2. Piaristické gymn. J. Braneckého, Trenčín 2 0 0 0 2
Erik Mešina 2. G. Komenského, Partizánske 2 0 0 0 2
Martin Ondulič 2. G. Komenského, Partizánske 2 0 0 0 2
Dominik Schindler 2. G. sv. Jozefa, Nové Mesto nad Váhom 2 0 0 0 2
23. Natália Chanová 2. G. 1. mája, Púchov 1 0 0 0 1
Tomáš Mozola 2. Stredná odborná škola strojnícka, Bánovce nad Bebravou 1 0 0 0 1
25. Lukáš Beďač 2. Stredná odborná škola strojnícka, Bánovce nad Bebravou 0 0 0 0 0
Tomáš Pilát 2. Stredná odborná škola strojnícka, Bánovce nad Bebravou 0 0 0 0 0
Patrik Stano 2. G. V. B. Nedožerského, Prievidza 0 0 0 0 0