logo
nie ste prihlásený
prihlásiť
výsledkové listiny výsledky jednotlivcov
oficiálna stránka Slovenskej komisie Matematickej olympiády
sk en
staršie ročníky
predchádzajúci ročník
61. ročník
2011/2012
62. ročník
2012/2013
63. ročník
2013/2014
64. ročník
2014/2015
65. ročník
2015/2016
66. ročník
2016/2017
67. ročník
2017/2018
68. ročník
2018/2019
69. ročník
2019/2020
70. ročník
2020/2021
 
 

kompletnosť dát

krajské kolá
krajABCZ9
BA  ✓   ✓   ✓   ✓ 
BB  ✓   ✓   ✓   ✓ 
KE  ✓   ✓   ✓   ✓ 
NR  ✓   ✓   ✓   ✓ 
PO  ✓   ✓   ✓   ✓ 
TN  ✓   ✓   ✓   ✓ 
TT  ✓   ✓   ✓   ✓ 
ZA  ✓   ✓   ✓   ✓ 

okresné kolá (61.8%)
krajokresZ9Z8Z7Z6Z5
BA BA I  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
BA II  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
BA III  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
BA IV  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
BA V  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
MA  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
PK  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
SC  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
BB BB       ✓                
BR                         
BS                         
DT                         
KA                         
LC                         
PT                         
RA                         
RS                         
VK                         
ZC                         
ZH                         
ZV                         
KE GL       ✓   ✓   ✓      
KE I                         
KE II                         
KE III                         
KE IV                         
KS                         
MI       ✓   ✓   ✓      
RV       ✓   ✓   ✓      
SN  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
SO  ✓                  ✓ 
TV  ✓                  ✓ 
NR KN  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
LV                         
NR  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
NZ  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
SA  ✓                  ✓ 
TO  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
ZM  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
PO BJ  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
HE  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
KK  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
LE  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
ML                         
PO  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
PP  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
SB  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
SK  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
SL  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
SP  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
SV  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
VT  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
TN BN  ✓                  ✓ 
IL  ✓                  ✓ 
MY                         
NM  ✓                  ✓ 
PB  ✓                  ✓ 
PD  ✓                  ✓ 
PE  ✓                  ✓ 
PU  ✓                  ✓ 
TN  ✓                  ✓ 
TT DS                         
GA  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
HC  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
PN  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
SE  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
SI  ✓                  ✓ 
TT  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
ZA BY  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
CA  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
DK  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
KM  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
LM  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
MT  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
NO  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
RK  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
TR  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
TS  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
ZA  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
krajokresZ9Z8Z7Z6Z5

Poradia MO, 70. ročník (školský rok 2020/2021)

okresné kolo
krajské kolo
celoštátne kolo
výberové sústredenie
CPSJ
CPS
IMO
MEMO
EGMO
 
kraj:
BA
BB
KE
NR
PO
TN
TT
ZA
 
kategória:
A
B
C
Z9
 

krajské kolo, kategória Z9, kraj Trenčín (adresa na zdieľanie: )
(16. 3. 2021)

menoročník, škola1.2.3.4.
úspešní riešitelia
1. Matej Kovalčík 9. G. Komenského, Partizánske 6 3 6 5 20
2. Zuzana Mareková 9. ZŠ Kubranská, Trenčín 6 6 6 1 19
3. Jakub Buzalka 9. ZŠ Lysá pod Makytou 4 6 6 2 18
4. Tomáš Otrubčák 9. ZŠ Dlhé Hony, Trenčín 5 6 6 0 17
Jakub Večeřa 9. G. Ľ. Štúra, Trenčín 6 5 6 0 17
6. Dominik Humera 9. ZŠ Dlhé Hony, Trenčín 1 6 6 3 16
Viktor Purnoch 9. ZŠ Tematínska, Nové Mesto nad Váhom 6 6 4 0 16
8. Mário Blaniar 9. ZŠ Malinovského, Partizánske 6 5 3 0 14
Karolína Jakubová 9. ZŠ Partizánska, Bánovce nad Bebravou 6 5 3 0 14
10. Matúš Bielik 9. ZŠ Mariánska, Prievidza 0 6 5 2 13
Peter Hoppan 9. ZŠ Mariánska, Prievidza 5 5 2 1 13
12. Štefan Hamara 9. ZŠ Malinovského, Partizánske 5 4 3 0 12
Martin Kučík 9. ZŠ Domaniža 3 1 6 2 12
ostatní riešitelia
14. Andrej Buček 9. ZŠ sv. Augustína, Považská Bystrica 5 6 0 0 11
Timotej Mikuš 9. ZŠ sv. Jozefa, Nové Mesto nad Váhom 0 5 6 0 11
Daniela Pilátová 9. ZŠ Tematínska, Nové Mesto nad Váhom 2 6 2 1 11
17. Klára Cabúková 9. ZŠ Mládežnícka, Púchov 6 1 3 0 10
Matej Letko 9. ZŠ Janka Kráľa, Nová Dubnica 1 4 5 0 10
19. Sára Lukačovičová 9. G. Školská, Dubnica nad Váhom 1 3 5 0 9
Tatiana Samulová 9. ZŠ Janka Kráľa, Nová Dubnica 4 - 5 - 9
Martin Šamaj 9. ZŠ Kubranská, Trenčín 6 1 1 1 9
22. Damián Bystrák 9. G. V. B. Nedožerského, Prievidza 4 1 3 0 8
Sofia Gallová 9. ZŠ Slatina nad Bebravou 5 1 2 0 8
Jakub Sebastián Machel 9. ZŠ Moravské Lieskové 1 6 1 0 8
Barbora Svitková 9. ZŠ Mládežnícka, Púchov 5 1 2 0 8
26. Adam Havier 9. G. Ľ. Štúra, Trenčín 5 0 2 - 7
Barbora Richtarechová 9. Piaristické gymn. J. Braneckého, Trenčín 1 1 5 0 7
28. Daniel Dobiš 9. G. V. B. Nedožerského, Prievidza 3 1 2 0 6
Emanuel Granský 9. ZŠ Školská, Bánovce nad Bebravou - 5 0 1 6
Ina Jurgová 9. G. 1. mája, Púchov 1 1 1 3 6
Michal Rideky 9. ZŠ Školská, Bánovce nad Bebravou 0 5 1 0 6
Nicolas Schmidt 9. ZŠ Veľká Okružná, Partizánske 1 5 0 0 6
33. Filip Išky 9. ZŠ M. Nešporu, Bystričany 0 3 2 0 5
Anna Jancíková 9. ZŠ J. A. Komenského, Púchov 1 2 0 2 5
35. Nikol Frinková 9. ZŠ Školská, Nitrianske Pravno 0 4 - 0 4
Linda Jurdová 9. ZŠ sv. Jozefa, Nové Mesto nad Váhom 1 2 1 0 4
Slavomír Kňaze 9. ZŠ Veľká Okružná, Partizánske 0 4 0 0 4
Michal Lajčiak 9. ZŠ Veľkomoravská, Trenčín 2 0 2 0 4
Simona Martonková 9. ZŠ Školská, Bošany 1 2 1 0 4
40. Svetlana Kalinová 9. ZŠ Ľ. Štúra, Dolné Vestenice 2 0 1 0 3
41. Dorotea Mikolášková 9. ZŠ Duklianska, Bánovce nad Bebravou 0 1 1 0 2