logo
nie ste prihlásený
prihlásiť

V roku 2023
MO podporili:

výsledkové listiny výsledky jednotlivcov
oficiálna stránka Slovenskej komisie Matematickej olympiády
pc cp     sk en
staršie ročníky
predchádzajúci ročník
64. ročník
2014/2015
65. ročník
2015/2016
66. ročník
2016/2017
67. ročník
2017/2018
68. ročník
2018/2019
69. ročník
2019/2020
70. ročník
2020/2021
71. ročník
2021/2022
72. ročník
2022/2023
73. ročník
2023/2024
 
 

kompletnosť dát

krajské kolá
krajABCZ9
BA  ✓        ✓   ✓ 
BB  ✓                
KE  ✓             ✓ 
NR  ✓                
PO  ✓   ✓   ✓   ✓ 
TN  ✓   ✓   ✓   ✓ 
TT  ✓   ✓   ✓   ✓ 
ZA  ✓                

okresné kolá (7.8%)
krajokresZ9Z8Z7Z6Z5
BA BA I  ✓                  ✓ 
BA II                         
BA III  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
BA IV                         
BA V  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
MA                         
PK  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
SC  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
BB BB                         
BR                         
BS                         
DT                         
KA                         
LC                         
PT                         
RA                         
RS                         
VK                         
ZC                         
ZH                         
ZV                         
KE GL                         
KE I                         
KE II                         
KE III                         
KE IV                         
KS  ✓                  ✓ 
MI                         
RV                         
SN                         
SO                         
TV                         
NR KN                         
LV                         
NR                         
NZ                         
SA                         
TO                         
ZM                         
PO BJ                         
HE                         
KK                         
LE                         
ML                         
PO                         
PP                         
SB                         
SK                         
SL                         
SP                         
SV                         
VT                         
TN BN                         
IL                         
MY                         
NM                         
PB                         
PD                         
PE                         
PU                         
TN                         
TT DS                         
GA  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
HC                         
PN                         
SE                         
SI                         
TT                         
ZA BY                         
CA                         
DK  ✓                  ✓ 
KM                         
LM                         
MT                         
NO                         
RK                         
TR                         
TS                         
ZA                         
krajokresZ9Z8Z7Z6Z5

Poradia MO, 73. ročník (školský rok 2023/2024)

okresné kolo
krajské kolo
celoštátne kolo
výberové sústredenie
výb. sústr. pre CPSJ
CPSJ
CAPS
IMO
MEMO
EGMO
 
kraj:
BA
BB
KE
NR
PO
TN
TT
ZA
 
kategória:
A
B
C
Z9
 

krajské kolo, kategória B, kraj Trnava (adresa na zdieľanie: )
(9. 4. 2024)

menoročník, škola1.2.3.4.tútor
úspešní riešitelia
1. Matej Kurbel 2. G. A. Merici, Trnava 6 6 6 6 24 Karol Gajdoš
2. Monika Bábíčková 2. G. F. V. Sasinka, Skalica 6 6 6 0 18 Kamil Mudroch
3. František Kollár 2. G. A. Merici, Trnava 6 3 4 3 16 Karol Gajdoš
4. Marcel Farbula 2. G. A. Merici, Trnava 6 0 4 2 12 Karol Gajdoš
5. Filip Hovanec 2. SPŠ dopravná, Trnava 5 0 0 5 10 Veronika Gabaľová
Timotej Mikuš 2. G. P. de Coubertina, Piešťany 6 0 0 4 10 Ľubica Mikušová
ostatní riešitelia
7. Áron Horváth 2. Súkr. gymn. s VJM, Dunajská Streda 5 0 1 2 8 Iván Penzinger
8. Noé Hodossy 2. Súkr. gymn. s VJM, Dunajská Streda 1 0 2 4 7 Iván Penzinger
9. Andrej Hartl 2. SPŠ dopravná, Trnava 5 0 0 0 5 Barbora Vavrová
Mihály Kovács 2. G. Z. Kodálya, Galanta 5 0 0 0 5 Magdaléna Szabó
11. Alessandro Iacopino 2. G. I. Kupca, Hlohovec 2 0 0 2 4 Ivana Fáziková
Adam Jaroška 2. G. Jána Bottu, Trnava 4 0 0 0 4 Eva Píšťanská
13. Petra Čobrdová 2. G. L. Novomeského, Senica 1 0 0 2 3 Roman Ravas
Laura Kačalová 2. G. I. Kupca, Hlohovec 3 0 0 0 3 Milada Jirkalová
15. Annabelle Hecht 2. G. I. Madácha s VJM, Šamorín 1 0 0 0 1 Andrea Bott
Tamás Achilles Pongrácz 2. G. Z. Kodálya, Galanta 1 0 0 0 1 Magdaléna Szabó
Rebeka Raceková 2. SPŠ dopravná, Trnava 1 0 0 0 1 Veronika Gabaľová
18. Sára Mončeková 2. G. I. Kupca, Hlohovec 0 0 0 0 0 Milada Jirkalová