logo
nie ste prihlásený
prihlásiť

V roku 2023
MO podporili:

výsledkové listiny výsledky jednotlivcov
oficiálna stránka Slovenskej komisie Matematickej olympiády
pc cp     sk en
staršie ročníky
predchádzajúci ročník
64. ročník
2014/2015
65. ročník
2015/2016
66. ročník
2016/2017
67. ročník
2017/2018
68. ročník
2018/2019
69. ročník
2019/2020
70. ročník
2020/2021
71. ročník
2021/2022
72. ročník
2022/2023
73. ročník
2023/2024
 
 

kompletnosť dát

krajské kolá
krajABCZ9
BA  ✓        ✓   ✓ 
BB  ✓                
KE  ✓             ✓ 
NR  ✓                
PO  ✓   ✓   ✓   ✓ 
TN  ✓        ✓   ✓ 
TT  ✓   ✓   ✓   ✓ 
ZA  ✓                

okresné kolá (7.8%)
krajokresZ9Z8Z7Z6Z5
BA BA I  ✓                  ✓ 
BA II                         
BA III  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
BA IV                         
BA V  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
MA                         
PK  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
SC  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
BB BB                         
BR                         
BS                         
DT                         
KA                         
LC                         
PT                         
RA                         
RS                         
VK                         
ZC                         
ZH                         
ZV                         
KE GL                         
KE I                         
KE II                         
KE III                         
KE IV                         
KS  ✓                  ✓ 
MI                         
RV                         
SN                         
SO                         
TV                         
NR KN                         
LV                         
NR                         
NZ                         
SA                         
TO                         
ZM                         
PO BJ                         
HE                         
KK                         
LE                         
ML                         
PO                         
PP                         
SB                         
SK                         
SL                         
SP                         
SV                         
VT                         
TN BN                         
IL                         
MY                         
NM                         
PB                         
PD                         
PE                         
PU                         
TN                         
TT DS                         
GA  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
HC                         
PN                         
SE                         
SI                         
TT                         
ZA BY                         
CA                         
DK  ✓                  ✓ 
KM                         
LM                         
MT                         
NO                         
RK                         
TR                         
TS                         
ZA                         
krajokresZ9Z8Z7Z6Z5

Poradia MO, 73. ročník (školský rok 2023/2024)

okresné kolo
krajské kolo
celoštátne kolo
výberové sústredenie
výb. sústr. pre CPSJ
CPSJ
CAPS
IMO
MEMO
EGMO
 
kraj:
BA
BB
KE
NR
PO
TN
TT
ZA
 
kategória:
A
B
C
Z9
 

krajské kolo, kategória A, kraj Žilina (adresa na zdieľanie: )
(16. 1. 2024)

menoročník, škola1.2.3.4.tútor
úspešní riešitelia
1. Richard Dudek 2. G. V. Paulínyho-Tótha, Martin 6 6 6 1 19 Mária Čamborová
2. Jozef Smolár 3. G. A. Bernoláka, Námestovo 6 6 1 5 18 Oľga Boháčová
3. Martin Franek 2. G. sv. Františka z Assisi, Žilina 6 0 6 3 15
4. Samuel Krivda 3. G. A. Bernoláka, Námestovo 6 6 0 1 13
5. Damián Beňo* 3. G. M. M. Hodžu, Liptovský Mikuláš 6 1 0 4 11
Tomáš Bologa 4. Bilingválne gymn. T. Ružičku, Žilina 6 4 0 1 11
Anna Podmanická 3. G. Varšavská cesta, Žilina 4 0 6 1 11
Mário Tlamka* 3. G. M. M. Hodžu, Liptovský Mikuláš 5 6 0 0 11
9. Tomáš Dubovec 3. G. J. Lettricha, Martin 6 0 0 4 10
ostatní riešitelia
10. Rastislav Čečotka 4. G. J. Lettricha, Martin 6 2 0 1 9
11. Alena Bálintová 1. Bilingválne gymn. M. Hodžu, Sučany 6 1 1 0 8
Tamara Balvín 3. G. Veľká okružná, Žilina 6 0 2 0 8
Jakub Brezáni 3. G. sv. Františka z Assisi, Žilina 6 0 1 1 8
Nino Grom 3. Bilingválne gymn. M. Hodžu, Sučany 6 0 1 1 8
Andrea Horská 4. G. P. O. Hviezdoslava, Dolný Kubín 6 0 1 1 8
Martin Pintrava 3. G. Veľká okružná, Žilina 6 0 0 2 8
17. Sebastián Bosík 4. G. Varšavská cesta, Žilina 6 0 0 1 7
Peter Czimmermann 4. G. Veľká okružná, Žilina 6 0 0 1 7
Jakub Malý 3. Evanjelická SŠ, Martin 6 1 0 0 7
Samuel Muščík 4. G. Školská, Tvrdošín 6 0 0 1 7
Ján Ondráček 4. Evanjelická SŠ, Martin 5 1 0 1 7
Anton Vyletel 3. G. Veľká okružná, Žilina 6 0 0 1 7
23. Stanislav Barčák 4. G. Veľká okružná, Žilina 6 0 0 0 6
Dorota Frátriková 4. Evanjelická SŠ, Martin 6 0 0 0 6
Tomáš Gaňa 3. G. Veľká okružná, Žilina 6 0 0 0 6
Andrej Jonis 4. Evanjelická SŠ, Martin 5 0 0 1 6
Alexander Klusaček 4. G. P. O. Hviezdoslava, Dolný Kubín 5 0 0 1 6
Branislav Knoško 2. Bilingválne gymn. T. Ružičku, Žilina 6 0 0 0 6
Lukáš Kubof 4. G. Varšavská cesta, Žilina 4 0 1 1 6
Daniel Šupolík 3. G. J. Lettricha, Martin 5 0 0 1 6
31. Alexandra Fajčáková 3. G. P. O. Hviezdoslava, Dolný Kubín 5 0 0 0 5
Samuel Kubjatko 3. G. Veľká okružná, Žilina 4 0 0 1 5
33. Adrián Boguský 4. Bilingválne gymn. M. Hodžu, Sučany 3 0 1 0 4
* Označení riešitelia splnili podmienky účasti na krajskom kole okrem registrácie.