krajské kolá | ||||
---|---|---|---|---|
kraj | A | B | C | Z9 |
BA | ✓ | |||
BB | ✓ | |||
KE | ✓ | |||
NR | ✓ | |||
PO | ✓ | |||
TN | ✓ | |||
TT | ✓ | |||
ZA | ✓ |
okresné kolá (3.5%) | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
kraj | okres | Z9 | Z8 | Z7 | Z6 | Z5 |
BA | BA I | ✓ | ✓ | |||
BA II | ||||||
BA III | ✓ | ✓ | ||||
BA IV | ||||||
BA V | ✓ | ✓ | ||||
MA | ||||||
PK | ✓ | ✓ | ||||
SC | ✓ | ✓ | ||||
BB | BB | |||||
BR | ||||||
BS | ||||||
DT | ||||||
KA | ||||||
LC | ||||||
PT | ||||||
RA | ||||||
RS | ||||||
VK | ||||||
ZC | ||||||
ZH | ||||||
ZV | ||||||
KE | GL | |||||
KE I | ||||||
KE II | ||||||
KE III | ||||||
KE IV | ||||||
KS | ✓ | ✓ | ||||
MI | ||||||
RV | ||||||
SN | ||||||
SO | ||||||
TV | ||||||
NR | KN | |||||
LV | ||||||
NR | ||||||
NZ | ||||||
SA | ||||||
TO | ||||||
ZM | ||||||
PO | BJ | |||||
HE | ||||||
KK | ||||||
LE | ||||||
ML | ||||||
PO | ||||||
PP | ||||||
SB | ||||||
SK | ||||||
SL | ||||||
SP | ||||||
SV | ||||||
VT | ||||||
TN | BN | |||||
IL | ||||||
MY | ||||||
NM | ||||||
PB | ||||||
PD | ||||||
PE | ||||||
PU | ||||||
TN | ||||||
TT | DS | |||||
GA | ||||||
HC | ||||||
PN | ||||||
SE | ||||||
SI | ||||||
TT | ||||||
ZA | BY | |||||
CA | ||||||
DK | ✓ | ✓ | ||||
KM | ||||||
LM | ||||||
MT | ||||||
NO | ||||||
RK | ||||||
TR | ||||||
TS | ||||||
ZA | ||||||
kraj | okres | Z9 | Z8 | Z7 | Z6 | Z5 |
meno | škola | 1. | 2. | 3. | 4. | ∑ | tútor | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
úspešní riešitelia | ||||||||
1. | Alexandra Juhászová | ZŠ, Jarmočná 96, Ždaňa | 6 | 1 | 2 | 3 | 12 | Zuzana Gonciová |
Timotej Spišák | ZŠ Malá Ida, Školská 10, 044 20 Malá Ida | 5 | 1 | 6 | 0 | 12 | Marta Bobková | |
ostatní riešitelia | ||||||||
3. | Kristián Bokor | ZŠ Malá Ida, Školská 10, 044 20 Malá Ida | 6 | 1 | 3 | 0 | 10 | Marta Bobková |
Matúš Rybánsky | ZŠ, Kysak 210 044 81 Kysak | 6 | 1 | 1 | 2 | 10 | Julius Alcnauer | |
Peter Tkáč | ZŠ, Pionierska 33, Čaňa | 4 | 1 | 3 | 2 | 10 | Jana Ladomirjáková | |
Jakub Zima | ZŠ, Severná 21, 045 01 Moldava nad Bodvou | 2 | 1 | 6 | 1 | 10 | Liptáková | |
7. | Alica Priputenová | ZŠ s MŠ Bohdanovce, 04416 Bohdanovce 209 | 2 | 1 | 6 | 0 | 9 | Zuzana Gregorová |
8. | Viktória Juhásová | ZŠ, Školská 7, Čečejovce | 2 | 1 | 4 | 1 | 8 | Helena Poláková |
Emma Timárová | ZŠ Veľká Ida, Veľká Ida 1 | 6 | 1 | 0 | 1 | 8 | Mgr. Eva Timárová | |
10. | Monika Dancáková | ZŠ s MŠ Rozhanovce, SNP 121, 044 42 Rozhanovce | 6 | 1 | 0 | 0 | 7 | Martina Koribská |
Alex Kvaka | ZŠ Malá Ida, Školská 10, 044 20 Malá Ida | 6 | 1 | 0 | 0 | 7 | Marta Bobková | |
12. | Martin Pleva | ZŠ, Československej armády 15, Moldava nad Bodvou | 2 | 1 | 1 | 2 | 6 | Ing. Z. Fiedlerová |
13. | Andrej Szilágyi | ZŠ, Pionierska 33, Čaňa | 2 | 1 | 1 | 0 | 4 | Jana Ladomirjáková |
14. | Natália Lučaiová | ZŠ Veľká Ida, Veľká Ida 1 | 2 | 1 | 0 | 0 | 3 | Mgr. Eva Timárová |
15. | Tomáš Legath | ZŠ, Kysak 210 044 81 Kysak | 0 | 1 | 1 | 0 | 2 | Julius Alcnauer |
Evelin Pomothyová | ZŠ Veľká Ida, Veľká Ida 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | Ing. Monika Stahovcová | |
17. | Marcel Cirbus | ZŠ, Československej armády 15, Moldava nad Bodvou | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | Ing. Z. Fiedlerová |
Daniel Pirich | ZŠ, Pionierska 33, Čaňa | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | Jana Ladomirjáková |